Hakkımızda

Neden KVK Online?

Kişinin mahremiyeti korunmalı ve kişisel verisinin gizliliği sağlanmalıdır. Mahremiyet ve gizlilik kişinin en temel hakkıdır. İşte varlık nedenimiz bu basit ve temel hak!

Sizi buraya yönlendiren de, bizleri akademisyen, mühendis ve uzmanlar olarak aynı çatı altında buluşturan da 6698 Sayılı Kanunun varlık nedenini oluşturan bu kişisel hak. Biz de en özet haliyle Kanunun hayata geçtiği günden bu yana amacının yerine getirilmesinde sizlere aradığınız desteği tam teşekküllü olarak sunuyor ve buna “Bütünsel KVK Partnerliği” diyoruz.

Bizim Hikayemiz

2016

İlk günden bu yana Kanun’un içindeyiz

Kanunun çıktığı 2016 yılında, birçok sektör için hali hazırda uygulanmakta olan uyum projelerini hazırlayarak sektöre kılavuzluk etmeyi misyon edinen ekip olmanın da referansıyla bilgi ve deneyimimizi Danışmanlık, Eğitim, Denetim, Bilgi Güvenliği, IT Hizmetleri ve kendi geliştirdiğimiz Danışman Yazılım’la bütünsel olarak sunarken, sizlerin gelişimini ve ilerleyişini esas alıyoruz.
KVK Kanunu, hukuksal ve teknik alanlarda derinlemesine hazırlık ve bilgi gerektirse de, herkes için anlaşılabilir ve uygulanabilir düzeyde geliştirdiğimiz içerik, yazılım ve uygulamalar sunuyor, Akademisyen ve Bilişim Hukukçusu Dr. iur. Cansu Topal öncülüğünde oluşan ekibimizle CW Eğitim Bilişim Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. çatısı altında, KVK Online markası ile hizmet veriyoruz. Akademisyen, mühendis, avukat ve idari alanında uzman ekibimizle KVK Kanunu yayınlandığı ilk günden bugüne danışmanlık hizmetlerimizi sürdürüyoruz.
KVK Kanununun doğası ve günümüz teknolojik yaşamın gereği olarak çoklu disipliner yaklaşımı benimsiyoruz. Bilgi ve tecrübelerimizle uyum yazılım çalışmalarına hızla devam ediyor, KVK uyum süreçlerinde siz profesyonellerle birlikte kurumsal çözümler geliştiriyoruz.
2019

Danışman Yazılımımız fark yaratıyor

2019 yılında geliştirdiğimiz ve her yönüyle alana hakim KVK Online yazılımımız, yalnızca teknik ve kolaylaştırıcı bir platform olarak değil, benzerlerinden ayrılan bilgilendirici ve yönlendirici niteliğiyle “masaüstü danışmanı” unvanını hak ediyor!
Uygulama ekibimizin deneyimini ve sektörlerin eksikliğini hissettiği ayrıntıları, uyum süreçlerini (tek ekrandan ve modüller üzerinden) takipte, yapılanları ispatlamada, doküman ve görev yönetiminde kolaylık sağlamak amacıyla KVK Online uyum yazılımına aktardık.
Yazılımımızı halen hem veri sorumluları hem de sektörün ileri gelen KVK Danışmanları ve Danışmanlık firmaları aktif olarak kullanıyor. Bu akıllı yazılım sayesinde pandemi koşullarında da çalışmalarımıza ara vermedik.
2020

Uzmanlık ve eğitimde de öncü olduk

Veri koruma hukukunun gelişmesi ve buna bağlı olarak bilgi güvenliği ihtiyacının artmasıyla bu alanda uzman açığı oluştu. Altınbaş Üniversitesi ile anlaşarak akademik ve teknik kadromuzla yüzlerce hukukçu, mühendis vb. meslek sahiplerine KVK(K) uzmanlık eğitimleri düzenledik. Bunların yanında danışmanlık faaliyetlerimize devam ettik, uyumun ilk aşamalarını gerçekleştiren veri sorumlularına bu uyumu sürekli kılmaları için uygulama desteği vermeye başladık.
Türkiye’de ikamet eden AB vatandaşlarının GDPR hakları için yurt dışındaki hukuk ofisleriyle işbirliği geliştirerek Avrupa Birliğindeki Veri Koruma Otoriteleri nezdindeki başvurular için danışmanlık yaptık.
2021

Sektörel çözümler sunuyoruz

Gelişen ihtiyaçları gözlemleyip sektörlere özel danışmanlık hizmetlerimizi geliştirdik. Sağlık meslek mensuplarının KVK ihtiyaçlarına yönelik ARGE çalışmalarımızı tamamladık ve Sağlıkta KVK ile ilgili ayrı ve farklı bir yazılım içeriği ürettik. Sağlıkta KVK Kiti ile VERBİS kayıt zorunluluğu olan sağlıkçılara hem yazılım hem de danışmanlık desteği sunuyoruz. Uyumda belirli standartlar geliştirerek bu alanda diğer danışmanlık firmalarına örnek olmaya da devam ediyoruz.
Hukuk ofislerinin yanında mali müşavirler, bilişim firmalarıyla işbirliklerimizi artırdık. Gerek sektörümüzün gerekse hizmetimize ihtiyaç duyan tüm sektörlerin verimliliği için gerekli bilgi birikimimizi paylaşmak için bizimle birlikte yürüyebilir, çözüm ortağımız olabilirsiniz.
Sözün kısası, 2016’dan bu yana bütünsel KVK partneriniz olarak ihtiyaç duyduğunuz an yanınızdayız.
İletişim

E-Bülten

Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin E-Postanızı Bize İletiniz.